POLİMER KANAL

polimer kanal, polimer kanallar, polimer hazır kanallar, polimer beton drenaj kanalları

POLİMER KANAL

polimer kanallar

Polimer Kanallar

Polimer Beton Kanal, yüksek kalite  polyester reçineden imal edilerek oluşan homojen yapıya polimer kanal denir.  Kapsamlı aksesuar yelpazesi Galvanizli çelik, paslanmaz çelik veya dökme demirden yapılmış ızgaraları D 400 ‘e kadar tüm yükleme sınıfları için uygundur Net genişlik 100 mm ızgara dahil URBAN DÖKÜM ürünleri, yüksek kaliteli polimer beton, ev ve bahçe için idealdir. URBAN drenaj kanalları son derece sağlam, hava şartlarına ve dona karşı dayanıklıdır. Çok çeşitli kapak ızgaraları (yarıklı ızgaralar, ağ ızgaralar, sfero döküm ızgaralar ve galvanizli veya paslanmaz çelik ızgaralar) mevcuttur.

Ev ve bahçe alanlarının polimer hazır kanal ile drenajı söz konusu olduğunda, polimer beton kanal sistemler arasında kriterleri belirliyorlar. URBAN Drenaj yönetiminin tüm ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi, kurulum sırasında daha verimli ve zaman tasarrufu sağlamak için bunları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz.

Bu nedenle Polimer Kanal, atık su ve drenaj kanalı sistemine daha hızlı ve daha güvenli biraltyapı  bağlantısı için entegre bir çıkışa sahiptir

Polimer Drenaj  Kanallar  projelerinizde uygulamada,imalat ve zamandan tasarruf sağlar.

Hazır Kanal uygunluğu sadece döküm kanal ızgarası ile sınırlı değildir. Sırası ile her türlü döküm kanal ızgarası ile baraber paslanmaz ızgara, grid ızgara, galvaniz fuga,paslanmaz fuga, poliüretan ızgara, ctp ızgara, kompozit ızgara ürünlerimiz uyumludur.

Polimer  Beton Kanallar  imalat olarak standart ve alışılagelmiş  beton kanala göre daha hafif olmakla beraber, polimer kanal uygulaması daha az zamanda ve basit şekilde yapılır.

Polimer Hazır Kanal yapısal olarak kaygan ve drenaj suyunu hızlandıran bir yüzeye sahip olduğundan  drenaj suyunu ve atıklarını  tutmadan drenaja iletir.

Polimer Beron Drenaj Kanal  üretim yapısına uygun olarak oluşan yağmursuyunu drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir.

Polimer Hazır Kanallar ın kaygan yüzeyi ile suyun akışkanlığını hızlandırmaktadır. Kullanıldığı projelerde yağmursuyu kanalı yapmak için gerekli olan beton kanal kalıp ve metal köşebent maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

Galvaniz köşebent yapısı ile projelere daha estetik görünüm katmaktadır.

Hazır  Kanal  istek halinde hırsızlığa karşı kilit sistemi uygulanır ve yetkisiz kullanım ve müdahale engellenir.

Polimer Drenaj Kanalı  döküm kanal ızgarası haricinde , paslanmaz ızgara , grid ızgara , fuga ve plastik ızgara ile kullanıma uyumludur.

Polimer Kanal Pozu Bulunan Projeler ; Sosyal yaşam ve Peyzaj projeleri, hastane projeleri, okul projeleri, devlet binaları yada kamu binaları projeleri, konut projeleri ,havaalanı projeleri, otopark projeleri ve her nevi projelerde yağmur suyunu drenaj yapmak için kullanılmaktadır.

Polimer Drenaj Hazır Kanallar imalatında öncü markalar arasında yer alan Urban Döküm,

Polimer Beton Kanal Üretimi için bünyemizde bulundurduğumuz üretim ekipmanları ile teknolojiye ayak uydurmuştur.
Hazır Drenaj Kanal imalatında kullanılan bileşenleri ile kavisli kaygan bir yüzeye sahiptir. Dolayısı ile polimer beton drenaj kanal, su ve drenaj atığı tutmaz. Polimer Beton Kanal, Galvaniz Metal köşebenti ile darbeye dayanıklıdır. Bu nedenle Polimer Drenaj Kanalı olarak adlandırılır.
Polimer su drenaj olukları imalatında üstün kalitemiz ile imalatımız devam etmektedir.

Projeleriniz de ihtiyacınız olan polimer kanal uygulaması ve polimer kanal fiyatları için bize ulaşın.

Polimer drenaj kanallar, bağlayıcı polimerlerle karıştırılmış sıradan betondan oluşur. Karışım kalıplara dökülür, kürlenir ve yerinde katılaşarak polimer betondan kanallar oluşturur. Her ne kadar polimer beton normal betondan çok daha güçlü olsa da, sadece iki yada üç kat daha hafiftir ve montajı kolaylaştırır. Kanalların uçları, modüler bir zincir oluşturmak için birbirine bağlanmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Kanal gövdesi, alt boruyu bağlamak için bir çentik açma özelliğine sahiptir. Benzer şekilde, yanal çıkış bağlantıları da her kanaldaki bağlantı kesme seçeneğiyle kullanılabilir.

Urban , uygulama alanına yükleme gereksinimlerine ve çevredeki araziye bağlı olarak çeşitli kafes seçeneklerine sahip yüksek kaliteli polimer drenaj kanallar sunar. Izgaralar yapılabilir:

1. Sfero döküm
2. Galvanizli çelik
3. Çelik oluk
4. Paslanmaz çelik

1 – Sfero demir ızgaralar yoğun trafik alanlarına uygundur.
Izgara ızgaralarının tasarımları müşterinin isteğine göre özelleştirilmiştir. Izgaralar ile beton kanal arasındaki cıvata bağlantısı da stabiliteyi, sertliği arttırmak ve ızgaraların sallanmasını ve çınlamasını ortadan kaldırmak için sağlanmıştır.

Urban sfero döküm polimer drenaj ızgaraları

2 – Galvanizli çelik ızgaralar
Endüstriyel ve ticari uygulamalarda yüzey drenajı için ekonomik ve dayanıklı bir çözüm sağlayan galvanizli düşük karbonlu çelikten imal edilmiştir. Sıcak daldırma galvanizleme ile yüzey işlemi mükemmel korozyon direnci ve dayanıklılık sağlar.

Türkiye’ de galvanizli çelik ızgaralar

3-Oluklu ızgaralar
Yüzey drenajı için mükemmel bir çözüm sunarken çevredeki manzaraya düşük anahtarlı ama zarif bir görünüm kazandırın. Oluklu ızgaralar paslanmaz çelikten (SS-304 ve SS-316) ve yumuşak çelikten imal edilmiştir. Oluklu drenajlar peyzajlı alanlarda, parklarda ve yüzme havuzlarının çevresinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

4- Paslanmaz çelik ızgaralar,
SS-304 ve SS-316 sınıflarından yapılmış olanlar, yaya trafiği gibi hafif yüklere sahip alanlar için idealdir. Buna abdest bölgeleri, banyolar ve mutfaklar dahil olabilir. Paslanmaz çelik ızgaralarımız çeşitli tasarım seçeneklerinde mevcuttur ve ayrıca özel ızgara tasarımlarıyla da tedarik edilebilir.

Urban Döküm sürekli olarak ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmek ve genişletmek için çalışmaktadır. Ayrıca, drenaj ürünlerinin çeşitliliğini sürekli geliştirerek, kullanımı daha kolay ve kurulumu daha kolay hale getirmeyi hedefliyoruz.

Polimer drenaj kanallar yükseklik ve genişlik standartları; Ülkemizde ki standartlar dünya standartları ile aynıdır. Dolayısı ile TSE standartı euro ( EN 124 ) standartı ile aynı geteksinimleri sağlamaktadır. Bu kalite üretim proseslerimiz ile müşteri odaklı en doğru polimer kanal imalatı Urban yapısal hedefi haline gelmiştir.

Siz de en uygun polimer kanal fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin.

0850 532 02 54

Bu gönderiyi paylaş


GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey Call Now Button