Döküm Kanal Izgarası

Döküm Kanal Izgarası, Kanal Izgarası

Döküm Kanal Izgaraları

Döküm Kanal Izgarası  kullanılacak olan projede uygulanacağı drenaj hattının alacağı yağmursuyu miktarına göre genişlik belirlenir. Gerek köşebent uygulaması ile gerekse polimer kanal kullanımı ile istenilen kota yada zemin seviyesine  getirilerek Döküm kanal ızgarası uygulaması yapılır.

Döküm Kanal Izgarauygulamasında belirlenen köşebent ölçüsü yüksekliğine göre yağmursuyu ızgarası imalatı yapılır. Bu yöntem  ile mazgal genişlik ölçüsü ve  döküm kanal ızgara fiyatı belirlenir.

Döküm mazgallar uygunacak proje esasına göre sfero döküm ızgara ve pik döküm ızgara olarak değişim göstermektedir.Bazı projelerde estetik açısından yada müşavir onaylı olarak galvaniz ızgara ve paslanmaz ızgara olarak imalat yapılabilmektedir.

 

Kanal Izgaraları Fiyatı verilebilecek olan standart döküm kanal ızgara ölçüleri aşağıdakı gibidir. Projenize özel ölçüde mazgal üretimi de yapılmaktadır.

125 mm Kanal Izgara

150 mm Kanal Izgara

200 mm Kanal Izgara

250 mm Kanal Izgara

300 mm Kanal Izgara

350 mm Kanal Izgara

400 mm Kanal Izgara

450 mm Kanal Izgara

500 mm Kanal Izgara

Projenize özel olarak uygulamak istediğiniz   döküm kanal ızgaralarımız ölçüleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 0850 532 02 54

 

döküm kanal ızgarası

Call Now Button