Hakkımızda

URBAN DÖKÜM, GENÇ DÖKÜM , DÖKÜM BAHÇE MOBİLYALARI

 

URBAN DÖKÜM Hakkında

HAKKIMIZDA

Markamız statik ve sağlam olarak yapılan altyapının yerin üstünde görülecek olan kalite markası olarak 2000 li yıllarda başlayan birikimi ile Sfero Döküm ve Pik Döküm sektöründe , ayrıca bu sanayi ve altyapı,peyzaj ve çevre düzenleme drenaj ekipmanlarının bütünleyicisi olan Polimer Kanal Drenaj Sistemlerinde üretim faaliyetine başlamıştır.

GD GENÇ DÖKÜM LTD ‘ ye ait grup markalarımız aşağıdaki gibidir.

genç döküm urban döküm

Malesef bulunduğumuz piyasada özellikle GENÇ DÖKÜM markamızı kopyalayarak ürün satış yapmaya çalışan firmalara itibar etmeyiniz.Bu tür firmalardan marka tescil belgesini isteyip, Yukarıda belirttiğimiz logomuz ile karşılaştırınız.

Bu doğrultuda TSE ,EN,CE,İSO9001 standartlarının gerektirdiği üretim şartları ve kalitesini kapsayacak şekilde doğanın yapısını bozmadan ve kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Dolayısı ile yaşam projeleri, otoparklar, sosyal tesisler, dış mekanlar,fabrika projeleri,hastane projeleri,özel kuruluşlar, Belediyeler ve yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmaları, kısacası suyun olduğu her yerde Urban Döküm’ ü görmek mümkündür.

Urban Döküm , yılların deneyimi ile kentsel yaşam ve altyapı ürünleri olarak dökme demir ve polimer kanal ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Bütün altyapı ve drenaj sistemleri ve sosyal yaşam projelerinde ihtiyacınız olan kanal ızgarası, polimer kanal, kanalizasyon kapakları,  yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, otopark süzgeçleri, döküm kanal ızgarası, oturma bankları, sfero döküm kapaklar,pik döküm ızgaralar  ve özel döküm kanal ızgarası ve polimer kanal siparişleri mühendislik ve mimarlık beğenisine sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Bütüncül bir yaklaşımla Urban Döküm, suya yön veren teknolojinin belirleyici markası olmaktır.

VİZYONUMUZ

Medeniyet yarışında ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınmasına, refahına katkıda bulunan önde gelen kurumlar içinde yer almaktır. Oluşumumuz bilgi ve tecrübe birikiminin verdiği övüncü tüm dost ve müşterilerimizle paylaşarak, zamanı yakalayan, gelecekte farklı hizmet ve teknolojik gelişmeleri, üretim çeşitlerini, hizmet kervanına katmanın azim ve gayreti ile yarınlara koşmaktır.

 

 

Call Now Button