Hazır Yağmur suyu Kanalı

Hazır Yağmur suyu Kanalı

hazır yağmur suyu kanalı

Hazır yağmur suyu kanalı  oluşan yağmursuyu’ nu drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir.

Hazır yağmursuyu kanalı kaygan yüzeyi ile suyun akışkanlığını hızlandırmaktadır. Kullanıldığı projelerde  gerekli olan kanal kalıp ve köşebent maliyetini ortadan kaldırmakla beraber zamandan tasarruf ettirir.

Hazır yağmursuyu kanalı  istek halinde kilit mekanizması  sistemi uygulanır ve yetkisiz kullanım ve müdahale engellenir.

Hazır Yağmursuyu Kanalı, döküm kanal ızgarası haricinde , paslanmaz ızgara , grid ızgara , fuga ve plastik ızgara ile kullanıma uyumludur.

Hazır yağmursuyu kanalın kullanıldığı alanlar genellikle ; Sosyal yaşam ve Peyzaj projeleri, hastane projeleri, okul projeleri, devlet binaları yada kamu binaları projeleri, konut projeleri ,havaalanı projeleri, otopark projeleri ve her nevi projelerde yağmur suyunu drene etmek için kullanılmaktadır

Hazır yağmur suyu kanalı ihtiyaç olan yerlerde yapılabileceği gibi hazır olarak da sizlere sunulabilmektedir. Belirli ölçülerde ve de belirli boyutlarda hazır yağmur suyu kanalı imalatı yapılmaktadır. Hazır bulunabileceği gibi sizin istediğiniz ölçülerde de hazır yağmur suyu kanalı imalatı yapılabilmektedir. Yağmur suyu kanalları sayesinde yağmur baskınları ve yağmur taşmaları engellenmektedir. Kanalın tıkanması ve yağmur suyunun kanalları aktarılamaması gibi problemle yağmur suyu kanallar ile çözülmekte ve bu problemler ortadan kalkmaktadır. Bu problemlerin ortadan kalkması ile artık yağmurlar insanların başına problemler çıkarmamakta ve kolaylık sağlanmaktadır. Hazır yağmur suyu kanalı fiyatları ölçülere ve boyutlara göre değişmektedir. Ölçülerinizi ve boyutlarınızı belirleyerek yağmur suyu kanallar yaptırmak için fiyat alabilmektesiniz.

Bu gönderiyi paylaş


GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey Call Now Button