Ankara Polimer Kanal

Polimer Kanal Ankara, Polimer Beton Kanal Ankara, Hazır Kanal Ankara, Ankara Polimer Kanal

Ankara Polimer Kanal

ANKARA POLİMER KANAL 

ankara polimer kanal

Ankara Polimer Kanal  hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize uzun süreli bir şekilde hizmet sağlamakta ve kalitemizi gözler önüne sermekteyiz. Polimer Kanal ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayın ve sizlere yardımcı olalım. Firmamız sektörde kalitesini, farklılığını ve tam donanımını ortaya çıkartmaktadır. Polimer Kanal için firmamızı hemen arayın ve özel teknik ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Bölgede etkili bir çalışma ortaya çıkarabilmek ve ürün kalitesi ile siz değerli müşterilerimize başarıyı sunmaya devam etmekteyiz. Ankara bölgesinde uzun süreli bir şekilde hizmet sağlamakta ve polimer kanal, ızgara kapakları ve diğer tüm özel döküm demir rogar kapakları olmak üzere üretimi gerçekleştirerek farklılığı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Urban Dökümile her şey çok daha kolay ve mümkün görünmektedir.

Ankara Polimer beton kanal, farklı talepleri karşılamak için çeşitli ebatlarda üretilir. Kompozit ızgaralar, Döküm Izgaralar, Paslanmaz Izgaralar, Galvaniz Izgaralar, Plastik Izgaralar, Fuga Izgaralar ile birlikte kullanılarak kolay ve hızlı montaj imkanı sayesinde hem işlevsellik hem de görsel zenginlik sağlar.

Millet Bahçeleri, Sosyal yaşam konut projeleri, Fabrikalar, endüstriyel tesisler, tersaneler,  benzin istasyonları, apartmanlar, havuzlar, sokaklar gibi insan bulunan veya bulunmayan birçok noktada drenaj, menhol veya rögarlar bulunmaktadır. Drenaj, herhangi bir yerdeki suyun çeşitli yollarla uzaklaştırılması amacıyla yapılan çalışmalardır, drenaj ile birlikte yapının sağlamlığı ve uzun süre dayanması sağlanabilmektedir. Menhol veya rögar ise genel olarak, kanalizasyon yada su şebekesinin ana şebekeyle birleştiği yer olarak görülmektedir.

Günümüzde birçok kamusal alanlarda ve özel işletmelerde drenaj kanalları olarak polimer beton kanal drenaj  çözümleri görmekteyiz.

Polimer kanallar, su, atık su yağmursuyu ve kimyasalların hızlı bir şekilde uzaklaştırılması ve  gerekiyorsa kimyasal ve atık suyun depolanması ve tahliyesi için kullanılır. Bu hatlar tek bir hattan oluşabileceği gibi yardımcı birçok hattan da oluşabilir.

Ev ve bahçe alanlarının polimer hazır kanal ile drenajı söz konusu olduğunda, polimer beton kanal sistemler arasında kriterleri belirliyorlar. URBAN Drenaj yönetiminin tüm ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi, kurulum sırasında daha verimli ve zaman tasarrufu sağlamak için bunları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz.

Ankara Polimer Beton Kanal, atık su ve drenaj kanalı sistemine daha hızlı ve daha güvenli biraltyapı  bağlantısı için entegre bir çıkışa sahiptir

 

Ankara Polimer Beton Kanal projelerinizde uygulamada,imalat ve zamandan tasarruf sağlar.

 

Polimer Kanal Ankara sadece döküm kanal ızgarası ile sınırlı değildir. Sırası ile her türlü döküm kanal ızgarası ile baraber paslanmaz ızgara, grid ızgara, galvaniz fuga,paslanmaz fuga, poliüretan ızgara, ctp ızgara, kompozit ızgara ürünlerimiz uyumludur.

 

Polimer Kanal Ankara imalat olarak standart ve alışılagelmiş  beton kanala göre daha hafif olmakla beraber, polimer kanal uygulaması daha az zamanda ve basit şekilde yapılır.

 

Polimer Kanal Ankara yapısal olarak kaygan ve drenaj suyunu hızlandıran bir yüzeye sahip olduğundan  drenaj suyunu ve atıklarını  tutmadan drenaja iletir.

 

Polimer  Kanal Ankara üretim yapısına uygun olarak oluşan yağmursuyu’ nu drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir. Polimer Hazır Kanallar’ ın kaygan yüzeyi ile suyun akışkanlığını hızlandırmaktadır. Kullanıldığı projelerde yağmursuyu kanalı yapmak için gerekli olan beton kanal kalıp ve metal köşebent maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Galvaniz köşebent yapısı ile projelere daha estetik görünüm katmaktadır.

 

Hazır  Kanal’ da istek halinde hırsızlığa karşı kilit sistemi uygulanır ve yetkisiz kullanım ve müdahale engellenir.

 

Polimer Drenaj Kanalı  döküm kanal ızgarası haricinde , paslanmaz ızgara , grid ızgara , fuga ve plastik ızgara ile kullanıma uyumludur.

 

Ankara Polimer Kanal Pozu Bulunan Projeler ; Sosyal yaşam ve Peyzaj projeleri, hastane projeleri, okul projeleri, devlet binaları yada kamu binaları projeleri, konut projeleri ,havaalanı projeleri, otopark projeleri ve her nevi projelerde yağmur suyunu drenaj yapmak için kullanılmaktadır.

 

Ankara Polimer Kanal imalatında öncü markalar arasında yer alan Urban Döküm,  Polimer İmalatı için bünyemizde bulundurduğumuz üretim ekipmanları ile teknolojiye ayak uydurmuştur.

Hazır Drenaj Kanal imalatında kullanılan bileşenleri ile kavisli kaygan bir yüzeye sahiptir. Dolayısı ile polimer beton drenaj kanal, su ve drenaj atığı tutmaz. Polimer Beton Kanal, Galvaniz Metal köşebenti ile darbeye dayanıklıdır. Bu nedenle Polimer Drenaj Kanalı olarak adlandırılır.

Polimer su drenaj olukları imalatında üstün kalitemiz ile imalatımız devam etmektedir.

 

Projeleriniz de ihtiyacınız olan polimer kanal ankara uygulaması ve polimer kanal fiyatları için bize ulaşın.

 

Polimer drenaj kanallar, bağlayıcı polimerlerle karıştırılmış sıradan betondan oluşur. Karışım kalıplara dökülür, kürlenir ve yerinde katılaşarak polimer betondan kanallar oluşturur. Her ne kadar polimer beton normal betondan çok daha güçlü olsa da, sadece iki yada üç kat daha hafiftir ve montajı kolaylaştırır. Kanalların uçları, modüler bir zincir oluşturmak için birbirine bağlanmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Kanal gövdesi, alt boruyu bağlamak için bir çentik açma özelliğine sahiptir. Benzer şekilde, yanal çıkış bağlantıları da her kanaldaki bağlantı kesme seçeneğiyle kullanılabilir.

 

Urban , uygulama alanına yükleme gereksinimlerine ve çevredeki araziye bağlı olarak çeşitli kafes seçeneklerine sahip yüksek kaliteli polimer drenaj kanallar sunar. Izgaralar yapılabilir:

 

1. Sfero döküm

2. Galvanizli çelik

3. Çelik oluk

4. Paslanmaz çelik

 

1 – Sfero demir ızgaralar yoğun trafik alanlarına uygundur.

Izgara ızgaralarının tasarımları müşterinin isteğine göre özelleştirilmiştir. Izgaralar ile beton kanal arasındaki cıvata bağlantısı da stabiliteyi, sertliği arttırmak ve ızgaraların sallanmasını ve çınlamasını ortadan kaldırmak için sağlanmıştır.

 

Urban sfero döküm polimer drenaj ızgaraları

 

2 – Galvanizli çelik ızgaralar

Endüstriyel ve ticari uygulamalarda yüzey drenajı için ekonomik ve dayanıklı bir çözüm sağlayan galvanizli düşük karbonlu çelikten imal edilmiştir. Sıcak daldırma galvanizleme ile yüzey işlemi mükemmel korozyon direnci ve dayanıklılık sağlar.

 

Türkiye’ de galvanizli çelik ızgaralar

 

3-Oluklu ızgaralar

Yüzey drenajı için mükemmel bir çözüm sunarken çevredeki manzaraya düşük anahtarlı ama zarif bir görünüm kazandırın. Oluklu ızgaralar paslanmaz çelikten (SS-304 ve SS-316) ve yumuşak çelikten imal edilmiştir. Oluklu drenajlar peyzajlı alanlarda, parklarda ve yüzme havuzlarının çevresinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

4- Paslanmaz çelik ızgaralar,

SS-304 ve SS-316 sınıflarından yapılmış olanlar, yaya trafiği gibi hafif yüklere sahip alanlar için idealdir. Buna abdest bölgeleri, banyolar ve mutfaklar dahil olabilir. Paslanmaz çelik ızgaralarımız çeşitli tasarım seçeneklerinde mevcuttur ve ayrıca özel ızgara tasarımlarıyla da tedarik edilebilir.

 

Urban Döküm sürekli olarak ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmek ve genişletmek için çalışmaktadır. Ayrıca, drenaj ürünlerinin çeşitliliğini sürekli geliştirerek, kullanımı daha kolay ve kurulumu daha kolay hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

Polimer drenaj kanallar yükseklik ve genişlik standartları; Ülkemizde ki standartlar dünya standartları ile aynıdır. Dolayısı ile TSE standartı euro ( EN 124 ) standartı ile aynı geteksinimleri sağlamaktadır. Bu kalite üretim proseslerimiz ile müşteri odaklı en doğru polimer kanal imalatı Urban yapısal hedefi haline gelmiştir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • admin

    Polimer Kanal Ankara

    27 Mayıs 2022 , 06:57

Yoruma kapalı.


Call Now Button