Kanal Izgarası

KANAL IZGARASI

Kanal Izgarası

KANAL IZGARASI

sfero döküm kanal ızgarası fiyatları

Kanal Izgarası üretiminde sektörünün öncülerinden olan markamız her çeşit ölçü ve ebatlarda kanal ızgarası üretimi ile projelerinize destek verir.

Günümüzün yoğun yapılı ortamları için drenaj ızgaraları seçerken güvenlik, dayanıklılık ve maliyet etkinliği önemli kriterlerdir. Döngü dostu ağ tasarımları, konik birbirine kenetlenen çerçeveler, sabit kilit sistemleri ve ters çevrilebilir ızgaralar gibi ürün özellikleri, performansa yardımcı olur ve bakım veya değiştirme maliyetlerini düşürür. Urban Döküm, operatör güvenliğini ve varlık güvenliğini artırmaya yardımcı olan işlevsel faydaları sağlamanın yanı sıra, su yollarının temizlenmesinde oldukça verimli olacak şekilde döküm ızgaraları tasarlar ve üretir.

Karayolları ve Köprüler için Tasarım Kılavuzu‘ da , BS EN 124 ve TSE ‘ye göre ızgaralar ve kaldırım kenarı çıkışları tarafından boşaltılabilen oluklar arasındaki yolun uzunluğunu belirlemek için genel bir kılavuz sağlar. A15, B125, C250, D400, E 600 ve F900 dayanım sınıflarına uyumludur. Suyun kaldırıma paralel akışını ve ızgaranın su toplamadaki etkinliğini hesaba katarak, yol ızgaralarının ve bordür girişlerinin hidrolik tasarımını dikkate alır. Ürün seçimini kolaylaştırmak için, ızgaraları hidrolik özelliklerine göre (Tip P, Q, R, S veya T) sınıflandırma yöntemini kullanarak tavsiye notunda belirtilen tavsiyeleri takip ediyoruz. Bu yaklaşımın avantajı, Tasarımcıların ve proje tasarımlarına uygun bir kanal ızgara tipi belirlemeleri ve kanal ızgara tipi hesaplamalarına göre gerekli hidrolik performansı aldığınızdan emin olmalarıdır.

Sizde kanal ızgarası alımlarınızda uygun fiyatlarla ve direkt olarak üreticiden son kullanıcıya formülü ile kazançlı çıkın.

Table of Contents

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button