KOMPOZİT KAPAK FİYATLARI

KOMPOZİT KAPAK FİYATLARI

kompozit menhol kapağı, kompozit rogar kapağı, kompozit kapak fiyatları

Kompozit Kapak Fiyatları  Türkiye’deki yapı detayları göz önüne alınarak yeniden tasarlanmış, tüm alternatif uygulamalara uygun kesit ve ölçüler standart üretim kapsamına alınmıştır. 

Boyutların çok farklı olması dolayısı ila ortaya çıkan geçiş problemleri uygun geçiş elemanları ile çözülmüş ve meyil oluşturucu elemanlar üretilerek çok uzun kanal hatları hızla boşaltılması sağlanmıştır. Üretimin hızlı ve kolay olması her türlü özel üretimin  (kavisli kanal, dik köşe elemanı, dörtlü birleşim, açılı köşe elemanı vb…) yapılabilirliği ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir.

Kompozit Kapak  Sistemi’nde kanal üzerinde kullanılan menholler çok çeşitlidir. Ayrıca; isteğe bağlı olarak daha farklı türde ızgara üretimi de yapılabilmektedir.
Kompozit Menhol Sistemi , istenirse kullanılacak kilitleme elemanı yardımı ile gövdeye kilitlenerek, çalınmaya karşı koruma altına alınabilir.

Menhol Sistemi’nin en önemli özelliği; ekonomik olmasının yanı sıra, sağladığı uygulama kolaylığı ve estetik çözümdür.

Kompozit Kapak Fiyatları belirlediği kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ve uygun kanal fiyatlarımız ile bir çok projede markamızı görmek mümkündür. Sizde en uygun  fiyatlarımızdan yararlanmak için bir telefon yeterli.

0850 532 02 54

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button