Polimer Beton Kanal

Polimer Beton Kanal

Polimer Beton Kanal

Polimer Beton Kanal

polimer beton kanal

Urban hafif ve ağır hizmet tipi polimer beton drenaj kanalları, drenaj kanallarının mobil hafif ve ağır yüklerle taşınacağı saha koşulları için ideal çözümdür. Agresif sıvıların yer altı sularını kirletmeden hızlı ve verimli bir şekilde tahliye edilmesi gereken geniş yüzey alanlarının olduğu durumlarda, Urban  ağır  hizmet tipi polimer kanallar kullanılmalıdır.

Polimer drenaj kanalımıza dökülen, en aşırı yükler altında bile maksimum mukavemeti garanti eden bir dökme demir kenar rayıdır. Urban ağır hizmet tipi polimer beton drenaj kanalı, 125 mm’den 400 mm’ye kadar çok çeşitli genişliklerde ve A 15 kN’den  F 900kN’ye kadar standart yük sınıflarında mevcuttur. Ağır hizmet tipi polimer beton drenaj kanalımız, saha koşullarına bağlı olarak, doğrusal düşmeli veya kademeli düşmeli olarak mevcuttur.

Polimer beton, bağlayıcı polimerlerle karıştırılmış geleneksel betondan oluşur. Karışım, polimer beton kanallar oluşturmak için kalıplara dökülür, kürlenir ve yerinde sertleştirilir. Polimer beton, bilinen betondan çok daha güçlü olmasına rağmen, ağırlığın yalnızca yarısı kadardır ve bu da kurulumunu kolaylaştırır. Kanal uçları, modüler bir zincir oluşturacak şekilde birbirleriyle bağlantı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kanal gövdesi, alttan boru bağlantısı için çıkıntılı bir seçeneğe sahiptir. Benzer şekilde, her kanalda devre dışı bırakma seçeneği aracılığıyla yan çıkış bağlantıları da mevcuttur.

Bu gönderiyi paylaş


GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey Call Now Button