Ana Sayfa

Polimer Kanal, Polimer Kanal Izgara, Polimer Drenaj Kanal, Hazır Kanal, Polimer Kanal Nedir, Polimer Kanal Fiyat, Hazır Drenaj Kanalı, Polimer Fuga Kanal, Yağmur suyu Kanalları, Polimer Kanal Ölçüleri, Polimer Drenaj Kanalı Fiyatları, Polimer Kanal Fiyat, Kanal Izgara Fiyatları

Polimer Kanal

polimer kanal

Polimer drenaj kanal üretim yapısı olarak beton üretim prosesine yakın olmakla beraber, peyzaj uygulamalarında kullanılan en hızlı drenaj kanalı yöntemidir. Projenize özel  polimer kanal imalat ve polimer kanal fiyatları için hemen arayın.

 

Teknik Bilgiler

Dökme demirler demir – karbon – silisyum alaşımından ibaret malzemelerdir. Genel olarak malzeme bünyesinde 2-4 karbon 0,4-3 silisyum, 0,4 – 0,8 manganez, 0,1 – 0,8 fosfor ve 0,05 – 0,10 kükürt bulunmaktadır. Dökme Demirler  içerdiği karbonun şekline göre şu kısımlara ayrılır.

Döküm Mazgal

döküm mazgal

Sfero Döküm Izgaralar ağır araç yüküne dayanıklıdır. mazgalın sfero oluşu ile çeliğe yakın bir dayanım elde edilmektedir. Kanal Izgaraları projelerde Döküm Mazgal olarakta geçmektedir. Projelerde Kanal Izgaralarının bir çok çeşit ölçüsü bulunmaktadır.

Polimer Beton Kanal

 

 Kaygan ve pürüzsüz yapısı ile biriken tıkanma opsiyonları polimer beton da bulunmaz. Kanallar Fiyat açısından ekonomik ve basit şekilde uygulanabilmektedir.

 

Döküm Kanal Izgarası

döküm kanal ızgarası

 Sfero döküm ve pik döküm olarak ikiye ayrılmaktadır. Sfero Izgaralar trafik yüküne dayanıklıdır. Döküm Baca Kapağı sfero oluşu ile çeliğe yakın bir dayanım elde edilmektedir. Sfero Döküm Nedir ? Sfero döküm, kendine özgü bir demir türüdür, dökümden önce, darbeye karşı muazzam güçlü bir  yapı kazanması ve uzun ömürlü olması için periyodik özel bir işlemle aşılamaya tabi tutulur. Bu periyodik aşılar ile Sfero Döküm  kanal ızgarası elde edilir.

Hazır Kanal

hazır kanal

Bilinen beton drenaj yöntemlerine göre pratiktir. Kanal uygulamalarında oluşan yağmur suyunu hedeflenen drenaja en hızlı şekilde Polimer Drenaj Kanalı ile ulaştırabilirsiniz. Ayrıca  Fuga Kanal dan alt yapısı hazırlanan malzemenin üst kısmında istek halinde galvaniz fuga yada paslanmaz fuga eklenerek tıkanma sorunlarını çözmek içinde müdahale kutusu yapılarak temizlikte kolaylık sağlar.

Sfero Döküm – Pik Döküm Kanal Izgarası Kıyaslaması

 

Sfero döküm  çeliğe benzer bir matris içinde dağılmış küre şekilli grafitlerden oluşan bir yapıya sahiptir. Mikro yapı açısından sfero döküm pik döküm kanal ızgarası demirden yegane ayrıcalığı grafitlerin şeklidir.

Kompozit Kapak

kompozit kapak

Kompozit rögar kapakları, döküm kapakları çözümüne bir alternatiftir.
Kompozit rögar kapakları , rögarları kapatmak için kalıplanmış ve güçlendirilmiş polimerden yapılmış bir üründür. Güçlendirilmiş ve kalıplanmış polimer ağır hizmet tipidir ve yaralanmaları nispeten daha düşük bir yüzdeye indirgeyen yüksek trafiğe dayanma kabiliyetine sahiptir.

Fuga Kanal

kırpılmış-IMG-20210530-WA0000.jpg

Noktasal ızgara olarak imalatı yapılan galvaniz fuga yada paslanmaz fuga olarak  imal edilen ürünlere denir. Paslanmaz ve galvaniz Fuga Kanal olarak üretim yapılır. Fuga Kanallar çerçeveli drenaj kanalları, performanstan ödün vermeden ince ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Geniş ızgaraların yerini alan fuga kanal, kullanıldığı yüzey tam birleşik bağlantı oluşturur. Fuga Kanallar paslanmaz fuga kanal ve galvaniz fuga kanal olarak ikiye ayrılır.

Paslanmaz Kanal Izgarası

paslanmaz kanal ızgarası

Urban Döküm uzun zamanlı çalışma ve hizmetleri ile sizlere yardımcı olmakta ve kalitemizi paslanmaz kanal ızgarası ile ortaya çıkartmaktayız. Kaliteli ve en iyi şekilde sizlere yardımcı olmakta ve projelerinize  kanal ızgarası ölçüsü belirlemekteyiz. Bunun içinde ivedili bir şekilde çalışmaktayız. Galvaniz Kanal Izgarası için hiç vakit kaybetmeden hemen bizi arayın ve sizlere yardımcı olalım. Bölgede etkili bir şekilde hizmet verebilmek ve çalışmalarımızı sürdürebilmek için çalışmaktayız. Bir çok firma ve kurum ile anlaşmalı bir şekilde hizmet vererek yardımcı olmaktayız. Paslanmaz  Kanal Izgarası için en uygun fiyat ve kalite için bizi arayın.

 

[/vc_column]

has been added to your cart.
Çıkış yapmak
Call Now Button