Ana Sayfa

Polimer Kanal, Polimer Kanal Izgara, Polimer Drenaj Kanal, Hazır Kanal, Polimer Kanal Nedir, Polimer Kanal Fiyat, Hazır Drenaj Kanalı, Polimer Fuga Kanal, Yağmur suyu Kanalları, Polimer Kanal Ölçüleri, Polimer Drenaj Kanalı Fiyatları, Polimer Kanal Fiyat, Kanal Izgara Fiyatları

Polimer Kanal

Polimer Kanal, yapısal olarak beton üretim prosesine yakın olmakla beraber, peyzaj uygulamalarında kullanılan en hızlı drenaj yöntemidir.Projenize özel polimer kanal ölçüleriniz için hemen arayın.

Döküm Mazgal

Sfero Döküm Kanal Izgarası mukavemete dayanıklıdır. Kanal Izgarasının sfero oluşu ile çeliğe yakın bir dayanım elde edilmektedir. Kanal Izgaraları projelerde Döküm Mazgal olarakta geçmektedir. Projelerde Kanal Izgaralarının bir çok çeşit ölçüsü bulunmaktadır.

Teknik Bilgiler

Dökme demirler demir – karbon – silisyum alaşımından ibaret malzemelerdir. Genel olarak malzeme bünyesinde 2-4 karbon 0,4-3 silisyum, 0,4 – 0,8 manganez, 0,1 – 0,8 fosfor ve 0,05 – 0,10 kükürt bulunmaktadır. Dökme Demirler  içerdiği karbonun şekline göre şu kısımlara ayrılır.

Polimer Beton Kanal

Polimer Beton Kanal  Kaygan yapısı ile biriken tıkanma opsiyonları polimer beton kanalda bulunmaz. Polimer Beton Kanal Fiyat açısından ekonomiktir.

Kanal Izgarası

Kanal Izgaraları  sfero döküm ve pik döküm olarak ikiye ayrılmaktadır.
Sfero Döküm Kanal Izgarası mukavemete dayanıklıdır. Kanal Izgarasının sfero oluşu ile çeliğe yakın bir dayanım elde edilmektedir.

Sfero Döküm Nedir

Sferö döküm, kendine özgü bir demir türüdür, dökümden önce, darbeye karşı muazzam güçlü bir  yapı kazanması ve uzun ömürlü olması için periyodik özel bir işlemle aşılamaya tabi tutulur.Bu periyodik aşılar ile Sfero Döküm elde edilir.

Polimer Hazır Kanal

Hazır Kanal sistematik olarak, bilinen beton drenaj yöntemlerine göre pratiktir. Polimer Hazır Kanal uygulamalarında oluşan yağmursuyunu hedeflenen drenaja en hızlı şekilde Polimer Hazır Kanal ile ulaştırabilirsiniz.

Fuga Kanal

Fuga Kanalı dan alt yapısı hazırlanan malzemenin üst kısmında istek halinde galvaniz fuga yada paslanmaz fuga eklenerek tıkanma sorunlarını çözmek içinde müdahale kutusu yapılarak temizlikte kolaylık sağlar.

Sfero Döküm - Pik Döküm Kıyaslaması

Sfero döküm  çeliğinkine benzer bir matris içinde dağılmış küre şekilli grafitlerden oluşan bir yapıya sahiptir. Mikro yapı açısından sfero döküm pik döküm demirden yegane ayrıcalığı grafitlerin şeklidir.

POLİMER KANAL

polimer kanal

POLİMER BETON KANAL

polimer beton kanal

POLİMER KANAL İMALAT

polimer kanal

POLİMER KANAL UYGULAMA

polimer kanal uygulama

POLİMER KOLAY KANAL

polimer kolay kanal
fuga kanal

GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey Call Now Button