Sıcak

Polimer Beton Kanal

Polimer Beton Kanal yüzeyinin parlak ve kaygan olması sebebi ile suyu drenaja en hızlı şekilde ileten yöntemdir. Ayrıca hafif olması sebebi ile uygulanması gayet kolaydır. Sizi kalıp çakma ve drenaj için uygulayacağınız köşebent kurma alışkanlıklarını yok eder. Kanal Izgarası ve köşebenti ile comple bir sistem olan döküm kanal ızgarası haricinde polimer beton kanal, paslanmaz ızgara, galvaniz ızgara ve fuga sistemi ile de uyumludur.

Polimer Kanal yapısı itibarı ile oluşan yağmursuyu’ nun drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir.

Polimer Beton’ un kaygan yüzeyi ile suyun akışkanlığını hızlandırmaktadır. Kullanıldığı projelerde yağmursuyu kanalı yapmak

için gerekli olan kanal kalıp ve köşebent maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

Polimer Hazır Kanal’ da istek halinde kilit sistemi uygulanır ve yetkisiz kullanım ve müdahale engellenir.

Polimer Drenaj Kanal’ ı döküm kanal ızgarası haricinde , paslanmaz ızgara , grid ızgara , fuga ve plastik ızgara ile kullanıma uyumludur.

Kullanıldığı alanlar genellikle ; Sosyal yaşam ve Peyzaj projeleri, hastane projeleri, okul projeleri, devlet binaları yada kamu binaları projeleri, konut projeleri ,havaalanı projeleri, otopark projeleri ve her nevi projelerde yağmur suyunu drenaj yapmak için kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz sekmesinden Polimer Drenaj Kanalı Ve Ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

SKU: PBK 100 Kategoriler: Etiketler: ,

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

İnşaat sektörünü kasıp kavuran devrim niteliğindeki drenaj sistemi Polimer Kanal ile karşınızdayız! Şık ve şık tasarımıyla geleneksel drenaj konseptini yeniden keşfediyor. Polimer Beton Kanal, geleneksel drenaj sistemlerinden farklı olarak yüksek performanslı polimer betondan oluşur ve geleneksel sistemlere göre çok daha kısa sürede kolayca kurulur. Sağlam malzeme onu hava koşullarına, korozyona ve aşınmaya karşı son derece dayanıklı hale getirerek drenaj sisteminizin uzun yıllar dayanmasını sağlar. Hepsinden iyisi, Polimer Beton Kanal, kurulumu kolaylaştırmak için gerekli tüm parçalar ve kurulum talimatlarıyla birlikte gelir. Polimer Beton Kanal ile bir sonraki inşaat projenizi kolaylıkla gerçekleştirin, kesintisiz drenaj sistemi yaratın!

Polimer Kanal her türlü drenaj sistemi için mükemmel bir çözümdür. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu ürün, evinizi suya bağlı hasarlardan koruyacaktır.

Bu ürün dayanıklılık için tasarlanmıştır ve Doğa Ana’nın karşılaşabileceği her şeye dayanabileceğinden emin olmak için test edilmiştir. Ağır hizmet tipi yapısı sayesinde Polimer Beton Kanalın zorlu hava koşullarında çatlamayacağından veya kırılmayacağından emin olabilirsiniz.

Polimer Kanal montajı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Kısa sürede çalışmaya başlamasını sağlayacak hızlı ve basit talimatlara sahiptir. Drenaj sisteminiz hangi büyüklükte olursa olsun Polimer Beton Kanal bunu kolaylıkla halledecektir.

Uzun süre dayanacak şekilde yapıldığından, birkaç yılda bir değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Polimer Beton Kanal’ın bakımı da kolaydır ve onu en iyi durumda tutmak için yalnızca ara sıra temizlik yapılması gerekir.

Drenaj sisteminizin yönetimi için güvenilir bir ürün arıyorsanız Polimer Kanal mükemmel bir seçimdir. Dayanıklı yapısı ve kolay kurulum süreci ile bu ürün sizi yarı yolda bırakmayacak.

Drenaj ve kanalizasyon yönetimi için son derece güvenilir ve dayanıklı bir çözüm mü arıyorsunuz? Öyleyse Polimer Beton Kanal sizin için en ideal seçim! Güçlü, su geçirmez polimer-beton yapı ile donatılan Polimer Beton Kanal, her türlü uygulamada etkin ve verimli drenaj sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sistem, drenaj kanallarının her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlayan gelişmiş bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, ürettiği yüksek kaliteli polimer-beton sayesinde uzun ömürlüdür.

Bu sağlam yapı, Polimer Kanalın en zorlu hava koşullarında bile çatlamamasını, kırılmamasını ve aşınmamasını sağlar. Ayrıca atık suyun çok az dirençle serbestçe akmasını sağlayan pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Ayrıca sistem kurulumu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu DIY’ciler için mükemmel kılar.

Drenaj ve kanalizasyon yönetimi için uzun ömürlü ve güvenilir bir çözüme ihtiyacınız varsa Polimer Beton Kanal sizin için mükemmel seçimdir. Yüksek mukavemetli polimer-beton yapısı, onu şimdi ve gelecekte güvenebileceğiniz gerçekten güvenilir bir sistem haline getirir.

Polimer Beton Kanal, drenaj sorunlarına güvenilir ve kalıcı çözümler sunmak için tasarlanmış devrim niteliğinde bir üründür. Bu ürün, yüksek mukavemetli geri dönüştürülmüş plastikten ve özel bir beton karışımından yapılmıştır ve bu da onu şu anda mevcut olan en güçlü ve en güvenilir drenaj sistemlerinden biri haline getirmektedir. Plastik, korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar ve uzun yıllar boyunca güvenilir performans sağlar.

Polimer Beton Kanal’ın benzersiz yapısı, daha iyi su akışı, daha iyi toprak filtrasyonu ve yüzey akışına karşı daha fazla koruma gibi çeşitli faydalar sağlar. Kurulumu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve mevcut drenaj sistemlerine minimum düzeyde kesinti ile entegre edilebilir.

Polimer Beton Kanal her türlü hava koşulunda sağlam ve güvenilir performans sağlayacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve zamanla çatlamaz veya bozulmaz. Aynı zamanda mükemmel su akışı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Polimer Beton Kanal her türlü drenaj projesi için mükemmel bir seçimdir ve güvenilir koruma ve verimli drenaj çözümleri sağlayacağından emin olabilirsiniz. Gelişmiş yapısı, üstün gücü ve korozyona dayanıklı özellikleriyle uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sağlayacağı kesindir.

Polimer Beton Kanal için 1 değerlendirme

  1. 5 üzerinden 5

    admin

    polimer beton kanal


Değerlendirme yap

Hoşunuza gidebilir…