Aylık Arşivler - Aralık 2017

polimer drenaj kanalı fiyatları

polimer drenaj kanalı fiyatları

Suyun drenaja bağlanmasında en hızlı ve etkili yöntem olan polimer drenaj kanalı sizi beton kalıp işçilik ve köşebent maliyetinden kurtarır. Bu yöntemle drenaj sistemi tıkanmasını önlenerek uzun yıllar bakıma ve temzliğe ihtiyaç duyulmaz. Sizde en uygun Polimer Drenaj Kanalı Fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. 

 

Daha fazla oku...

izmir polimer hazır kanal

İzmir bölgesinde bir çok projede Urban Döküm Markasına rastlamak mümkündür. Polimer kanal, sfero döküm kanal ızgarası haricinde paslanmaz ızgara,galvaniz ızgara,plastik ızgara ve fuga ile kullanılmaktadır. Sizde en uygun Polimer Hazır Kanal  fiyat ve nakliye avantajlarımızdan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Daha fazla oku...

antalya polimer kanal

Antalya bölgesinde bir çok projede Urban Döküm Markasına rastlamak mümkündür. Sizde en uygun Polimer Kanal  fiyat ve nakliye avantajlarımızdan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Daha fazla oku...

Kanal Izgarası Ağırlığı

Günümüzde Pik Döküm Kanal Izgarası kullanımı azalmış ve yerini Sfero Döküm Kanal Izgarası almıştır. Sfero Döküm  ün avantajı Pik Döküm e göre daha hafif ve daha mukavemetli olmasıdır. Fakat mimari yada mühendisliki diğer bşr tabirle ülkemiz genel lanse şekli olarak Pik Izgara olarak adlandırılmıştır.

Daha fazla oku...
Call Now Button
GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey