О компании

URBAN ЛИТЬЕ о

О НАС

Markamız statik ve sağlam olarak yapılan altyapının yerin üstünde görülecek olan kalite markası olarak 2000 li yıllarda başlayan birikimi ile ВЧШГ и чугун sektöründe , ayrıca bu sanayi ve altyapı,peyzaj ve çevre düzenleme drenaj ekipmanlarının bütünleyicisi olan полимер канал Drenaj Sistemlerinde üretim faaliyetine başlamıştır.

Bu doğrultuda TSE ,EN,CE,İSO9001 standartlarının gerektirdiği üretim şartları ve kalitesini kapsayacak şekilde doğanın yapısını bozmadan ve kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Dolayısı ile yaşam projeleri, otoparklar, sosyal tesisler, dış mekanlar,fabrika projeleri,hastane projeleri,özel kuruluşlar, Belediyeler ve yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmaları, kısacası suyun olduğu her yerde Urban Foundry’ ü görmek mümkündür.

Urban Foundry , yılların deneyimi ile kentsel yaşam ve altyapı ürünleri olarak dökme demir ve polimer kanal ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Bütün altyapı ve drenaj sistemleri ve sosyal yaşam projelerinde ihtiyacınız olan kanal ızgarası, polimer kanal, kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, otopark süzgeçleri, döküm kanal ızgarası, oturma bankları, sfero döküm kapaklar,pik döküm ızgaralar и специальные литье сетки каналов и полимер канала siparişleri mühendislik ve mimarlık beğenisine sunmaktadır.

МИССИЯ

Целостный подход Urban Foundry, suya yön veren teknolojinin belirleyici markası olmaktır.

Наше видение

Medeniyet yarışında ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınmasına, refahına katkıda bulunan önde gelen kurumlar içinde yer almaktır. Oluşumumuz bilgi ve tecrübe birikiminin verdiği övüncü tüm dost ve müşterilerimizle paylaşarak, zamanı yakalayan, gelecekte farklı hizmet ve teknolojik gelişmeleri, üretim çeşitlerini, hizmet kervanına katmanın azim ve gayreti ile yarınlara koşmaktır.

Махир А.К.


Позвоните сейчас Кнопка
GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey