YARDIMCI ÜRÜNLER

 • Sıcak
  0 out of 5

  Kanal Izgarası

  Döküm Kanal Izgarası  uygulanacak olan projede, drenaj hattının alacağı yağmursuyu miktarına göre genişlik belirlenir. Gerek köşebent uygulaması ile gerekse polimer kanal kullanımı ile istenilen kota getirilerek sfero döküm kanal ızgarası uygulaması yapılır.

 • Sıcak
  0 out of 5

  Polimer Beton Kanal

  Polimer Beton Kanal yüzeyinin parlak ve kaygan olması sebebi ile suyu drenaja en hızlı şekilde ileten yöntemdir. Ayrıca hafif olması sebebi ile uygulanması gayet kolaydır. Sizi kalıp çakma ve drenaj için uygulayacağınız köşebent kurma alışkanlıklarını yok eder. Kanal Izgarası ve köşebenti ile comple bir sistem olan döküm kanal ızgarası haricinde polimer beton kanal, paslanmaz ızgara, galvaniz ızgara ve fuga sistemi ile de uyumludur.

  Polimer Kanal yapısı itibarı ile oluşan yağmursuyu’ nun drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir.

  Polimer Beton’ un kaygan yüzeyi ile suyun akışkanlığını hızlandırmaktadır. Kullanıldığı projelerde yağmursuyu kanalı yapmak

  için gerekli olan kanal kalıp ve köşebent maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

  Polimer Hazır Kanal’ da istek halinde kilit sistemi uygulanır ve yetkisiz kullanım ve müdahale engellenir.

  Polimer Drenaj Kanal’ ı döküm kanal ızgarası haricinde , paslanmaz ızgara , grid ızgara , fuga ve plastik ızgara ile kullanıma uyumludur.

  Kullanıldığı alanlar genellikle ; Sosyal yaşam ve Peyzaj projeleri, hastane projeleri, okul projeleri, devlet binaları yada kamu

  binaları projeleri, konut projeleri ,havaalanı projeleri, otopark projeleri ve her nevi projelerde yağmur suyunu drenaj

  yapmak için kullanılmaktadır.

  Ürünlerimiz sekmesinden Polimer Drenaj Kanalı Ve Ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

 • Sıcak
  0 out of 5

  Polimer Drenaj Kanalı

  Polimer Drenaj Kanal yapısı itibarı ile oluşan yağmursuyu’ nun drenaja en hızlı şekilde iletimi konusunda en pratik yöntemdir.
 • Sıcak
  0 out of 5

  Polimer Hazır Kanal

  Polimer Hazır Kanal, paslanmaz ızgara, galvaniz ızgara ve fuga sistemi ile de uyumludur.

 • -13%
  0 out of 5

  Polimer Kanal

  Polimer Beton Kanal   imalatında öncü markalar arasında yer alan Urban Döküm Polimer Kanal İmalat ve satış  için bünyemizde bulundurduğumuz üretim ekipmanları ile teknolojiye ayak uydurmuştur.
  Polimer Kanal imalatında kullanılan bileşenleri ile kaygan bir yüzeye sahiptir. Dolayısı ile polimer hazır kanal, su ve pislik tutmaz. Polimer Beton Kanal, Metal köşebent ile darbeye dayanıklıdır.
  Polimer Kanal, suyu drenaja en hızlı ileten sistemdir. Bu nedenle Polimer Drenaj Kanalı olarak adlandırılır.
  Polimer Drenaj Kanalı imalatında üstün kalitemiz ile imalatımız devam etmektedir.

   70,00
 • Sıcak
  0 out of 5

  Polimer Kanal-Döküm Kanal Izgaraları Fiyatları

  Polimer Kanal Izgara yüzeyinin parlak ve kaygan olması sebebi ile suyu drenaja en hızlı şekilde ileten yöntemdir.

 • Sıcak
  Yer tutucu
  0 out of 5

  Polimer Kolay Kanal

  Polimer Kolay Kanal yüzeyinin parlak ve kaygan olması sebebi ile suyu drenaja en hızlı şekilde ileten yöntemdir. Ayrıca hafif olması sebebi ile uygulanması gayet kolaydır. Sizi kalıp çakma ve drenaj için uygulayacağınız köşebent kurma alışkanlıklarını yok eder. Kanal Izgarası ve köşebenti ile comple bir sistem olan döküm kanal ızgarası haricinde Polimer Kolay Kanal, paslanmaz ızgara, galvaniz ızgara ve fuga sistemi ile de uyumludur.

  İmalat işçilik ve imalat zamanından tasarruf sağlayan polimer kolay kanal, klasik kanal sistemlerinden daha ekonomik ve kolay monte edilebilmektedir.

  Beton drenaj kanallara göre çok daha hafif olan polimer kolay kanal taşınabilir ve monte edilebilir yapıdadırlar.

  Polimer Kolay Kanal Üretimin hızlı ve kolay olması her türlü özel polimer kolay kanal üretimin yapılabilirliği ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir.
  Polimer Kolay Kanal  sisteminde  kanal üzerinde kullanılan ızgaralar çok çeşitlidir. Ayrıca; İsteğe bağlı olarak daha farklı türde ızgara üretimi de yapılabilmektedir.

   

GermanRussiaSaudi ArabiaUSATurkey