Kompozit Menhol Kapağı

Kompozit Rogar Kapağı, Kompozit Menhol Kapağı, Kompozit Kapak

kompozit menhol kapağı, kompozit rogar kapağı

Kompozit Menhol Kapağı Kompozit Rogar Kapağı

Kompozit  Kapak , rögarları kapatmak için kalıplanmış ve güçlendirilmiş polimerden yapılmış bir üründür. Güçlendirilmiş ve kalıplanmış polimer ağır hizmet tipidir ve yaralanmaları nispeten daha düşük bir yüzdeye indirgeyen yüksek trafiğe dayanma kabiliyetine sahiptir.

Dayanım Sınıfları : A15, B 125, C250 ve D400

Kompozit rogar kapakları, Sfero Döküm  kapağın ağırlığının üçte biri kadar ve çelik ve beton bir kaplamadan %80 kadar daha hafif olabilir. Ayrıca üstün bir kaymaz yüzey sağlarlar, kilitlenebilirler ve paslanmazlar;

  • Metale göre hafiftir.

  • Bakım gerektirmez ve çalınma riski yoktur.

  • Korozyona karşı dayanıklıdır ve paslanma yapmaz.

  • Kolay taşınır ve montaj yapılır.

  • Renk ve logo seçeneği mevcuttur.

  • Mafsallı menteşe sistemi ve 1 adet manuel kilitleme sistemi mevcuttur.

  • Kapak üzerinde 1 adet metal kulp bulunmaktadır.

  • Kapak oturma yüzeylerinde kauçuk esaslı conta kullanılmaktadır.

  • TS 1478 EN124 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Kompozit  rögar kapağı, doymamış polyester FRP ürünlerinin üretimi için kuru bir kalıplama bileşiğidir. Ana hammadde olarak benzen tipi doymamış polyester reçineye dayanır, takviye malzemeleri ve yardımcı malzemeler eklenir ve bilimsel formül ve yeni süreçle, ultra yüksek mukavemetli kompozit malzeme elde edilir.

Büyük ölçekli yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında presler, tek seferlik kalıplama Kalıplanır. Ulusal yetkililer tarafından test edilen çeşitli performans göstergeleri, Çin standardı CJ/T3012-93, Avrupa standardı EN124, Amerikan standardı H20, Avustralya standardı AS3996 gibi çeşitli ülkelerde aynı dökme demir standartlarına ulaştı ve bunları aştı.

Kompozit  kapağı teknolojisi uluslararası seviyeye öncülük ediyor ve ürünler uluslararası boşluğu dolduruyor ve kalite benzer yabancı ürünlerinkini aşıyor. Yüksek mukavemete, iyi yaşlanma direncine, yüksek sıcaklık direncine ve antistatik özelliklere sahiptir.

Kompozitinin geri dönüşüm değeri yoktur, bu da demir döküm rögar kapağına kıyasla hırsızlık olasılığını büyük ölçüde azaltır. Ürünün ağırlığı, montaj işlemi sırasında insan omurgasının ve parmakların hasarını büyük ölçüde azaltan dökme demirden çok daha hafiftir ve yüzey kaymaz iyi bir tasarıma sahiptir.

Kompozir rögar kapağı çalınma ihtimaline karşı en iyi çözümdür. Şehir içi ve otoyollarda dökme demir rögar kapağını değiştirmek için alternatiftir. EN124 40 tonluk testten geçerek profesyonel laboratuvar testini geçtik. İhtiyaçlarınıza göre üçüncü taraf test raporları sağlayabiliriz.

Urban, kentsel drenajın geliştirilmesi ve tasarımında 20 yıllık deneyime sahiptir. Müşterilerin sadece gerekli kavramları sağlaması gerekir, müşteri yararlarını ve pazar rekabet gücünü sağlamak için teorik ve ampirik verilere dayalı en makul ürünleri geliştirebiliriz.

Urban Döküm  şu anda belediyelerde, köprülerde, ısı, su temini, kanalizasyon drenajı ve diğer alanlarda kullanılmak üzere yüzlerce çeşit rögar kapağına ve ızgaraya sahiptir. Müşteriler için özelleştirilebilir veya müşteri yatırımını azaltmak için orijinal olarak değiştirilebilir.

Comment (1)

Bir yanıt yazın

Call Now Button